NEWS AND ANNOUNCEMENTS

FOLLOW THIS FEED TO STAY UP TO DATE!

News about NoNameCon 2021

Dear friends! The year 2020 has shown us that, despite the global pandemic, cybersecurity has actually improved. We are at all times low in cybercrime. Ransomware is virtually extinct. We finally know what IQ and how much of your password hackers should have to break...

read more

Результати NoNameCon 2020 Badge CTF

Володимир Сидоренко – переможець NoNameBadge CTF 2020. Вітаємо! Завершився ще один етап цьогорічної конференції NoNameCon: офіційні змагання Capture the Flag від TechMaker. Нагадуємо, що як і минулого року CTF відбувався на бейджі конференції та його хмарній...

read more

NoNameBadge CTF Announcement

Hello everyone! As most NoNameCon badges have finally reached their lawful owners, we are delighted to announce the start of the legendary and exciting NoNameBadge CTF!

NoNameBadge CTF is brought to you by the creators of our fantastic badge: TechMaker. TechMaker is a programming community that focuses on hardware & application security, eager to share their knowledge and experience. Check out their fabulous training courses at https://techmaker.ua!

read more

10Guards – партнер NoNameCon 2020!

Ми допомагаємо компаніям стати стійкими до ризиків і зберегти баланс між максимальним захистом та гнучкістю у роботі.

10Guards – успіх у безпеці.

read more

Special exclusive interview with Bruce Schneier

У четвер 3-го вересня о 5 годині за київським часом на вас чекає інтерв’ю з Брюсом Шнайером у прямому ефірі на NoNameCon 2020. Ми поговоримо про криптографію та світ (“Чи має держава розробляти власні шифри?“), про сучасні проблеми галузі (безпека та пандемія) та виклики майбутнього (квантові комп’ютери та постквантовий світ).

read more

Linkos Group – партнер NoNameCon 2020!

Linkos Group — IT-розробник найпопулярнішої в Україні програми M.E.Doc, призначеної для обміну електронними юридично значущими документами та своєчасної подачі звітності для усіх в усі контролюючі органи.

read more

“SANDWORM: Lessons from the Ukrainian Cyberwar and Beyond” by Andy Greenberg

На другий день конференції NoNameCon 2020, Енді Грінберг представить доповідь “SANDWORM: Lessons from the Ukrainian Cyberwar and Beyond”. У своєму виступі Енді розповідає про історію становлення хакерської групи SANDWORM, пов’язаної з російською розвідкою. Починаючи з 2014 року ця Advanced Persistent Threat (APT) група здійснила низку зухвалих кібератак на цивільні об’єкти критичної інфраструктури в США, країнах НАТО та Східної Європи. На думку Енді, диверсійна діяльність SANDWORM досягла кульмінації у 2017 році у вигляді кібератаки NotPetya, коли це деструктивне шкідливе програмне забезпечення на декілька діб зупинило роботу установ та підприємств по всьому світі та спричинило багатомільярдні збитки.

read more