На другий день конференції NoNameCon 2020, Енді Грінберг представить доповідь “SANDWORM: Lessons from the Ukrainian Cyberwar and Beyond”. У своєму виступі Енді розповідає історію хакерської групи SANDWORM, пов’язаної з російською розвідкою. Починаючи з 2014 року ця Advanced Persistent Threat (APT) група здійснила низку зухвалих кібератак на цивільні об’єкти критичної інфраструктури в США, країнах НАТО та Східної Європи. На думку Енді, диверсійна діяльність SANDWORM досягла кульмінації у 2017 році у вигляді кібератаки NotPetya, коли це деструктивне шкідливе програмне забезпечення на декілька діб зупинило роботу установ та підприємств по всьому світі та спричинило багатомільярдні збитки.

Якщо ви знаєтесь на кібербезпеці та слідкуєте за якісною журналістикою, ім‘я Енді Грінберг вам добре знайоме. Енді пише для найавторитетнішого технологічного часопису WIRED та є автором світових бестселерів, кожен з яких є зразком висококласного журналістського розслідування. І один з них цього року виходить в перекладі українською під назвою “Піщаний хробак або SANDWORM. Нова епоха кібервійни. Полювання на найвіртуозніших хакерів Кремля”.

Уривки з книжки можна прочитати у публікації на Liga.Tech, а організатори NoNameCon вирішили зробити примірник українського перекладу “SANDWORM” подарунком кожному учаснику конференції. Читати про доповідь в програмі: https://cfp.nonamecon.org/nnc2020/talk/DJXKCK/

%d bloggers like this: