2020-й не шкодує нікого з нас. Практично в кожного вже є близькі або знайомі, хто пройшов “через це”. В когось хвороба відібрала найцінніше. Комусь доводиться шукати нову роботу. А хтось змушений звільняти працівників через кризу. І майже всі ми мусимо змінити або скасувати плани.

Але всі пандемії колись закінчуються, і поки що людству вдавалося виходити з них непереможеним. Ми завжди знаходимо спосіб адаптовуватися до нових умов. Еволюція навчила нас не лише виживати в оточенні, сповненому несподіваних змін, але й досягати успіху та процвітання. Ми дуже погано робимо це поодинці, і дуже добре – разом.

Важливою складовою нашої конференції є партнерство з українським та міжнародним бізнесом. NoNameCon – це майданчик для всебічного розвитку кібербезпеки в професійній, суспільній та комерційній площинах. Ми раді надавати змогу бізнесу демонструвати свій професіоналізм та вдячні компаніям за їхню підтримку поступу професійної спільноти. Наші спонсорські пропозиції відрізняються оптимальною цінністю, і цього року ми робимо їх ще доступнішими.

Партнери NoNameCon 2019.

Проводячи конференцію в режимі спротиву пандемії, ми надаємо нашим партнерам можливість провести цифрову маркетингову кампанію для аудиторії NoNameCon. Усі партнери отримають доступ до уваги наших підписників в соціальних медіа, відвідувачів вебсайту, та усіх, хто за три роки проявив цікавість до конференції. Усі партнери будуть представлені у прямому ефірі та записах доповідей – доки існує YouTube. А преміум-партнери отримають ексклюзивне розміщення, додаткові кампанії та віртуальний стенд. Ми скасовуємо VIP партнерство попри те, що усі три позиції вже були заброньовані. І ми знижуємо вартість стандартного та преміум пакетів до рівня, який можуть собі дозволити усі прибуткові компанії: 1000 та 2000 євро відповідно. Для уточнення подробиць, ознайомтеся із офіційною презентацією, або зв’яжіться із нами за адресою: [email protected].

Місія NoNameCon цього року не змінюється. Ми прагнемо дати українській спільноті кібербезпеки найкращу можливу професійну конференцію. Доповіді перенесено в онлайн, доля віладжів та воркшопів вирішується просто зараз, а кількість відвідувачів “у реалі” залежатиме від перебігу пандемії та рішучості уряду. Та нова реальність не лише вводить обмеження – вона надає нові можливості. Доповідачі, які раніше не могли відвідати Україну та виступити перед нами, тепер легко зроблять це за допомогою відеозв’язку. Але подробиці нехай поки що залишаються в секреті.

За кілька років, а може вже наступної весни, ми виборемо можливість вільно спілкуватися на одному з наступних NoNameCon-ів. Від нашої єдності сьогодні залежить те, як ми згадуватимемо 2020-й – як рік, який зіпсував нам конференцію, чи як рік, який так і не зміг цього зробити.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap