Цього року NoNameCon поєднає два формати.

Пандемія змусила нас бути гнучкими та вигадливими як ніколи раніше. 

Для нас важливо, щоб конференція відбулася у цьому році. Проте рівень складності підготовки для NoName Crew зріс у рази. Складно щось планувати, коли ситуація змінюється чи не щогодини.

Перш за все, ми повинні подбати про безпеку. Тому відвідувачів офлайн частини NoNameCon буде значно менше. Квитки що у продажу — у лімітованій кількості.

Наразі продано 140+ квитків. У продажу буде ще максимум 100.

Для багатьох з нас це буде довгоочікувана зустріч. Ми теж скучили. Дивитися на пласкі фізії друзів у zoom те ще задоволення 🙂

Конференція відбудеться у PMHUB. Це простора локація 800 м² з відкритою терасою.

Вперше NoNameCon не буде цілковито офлайн-конференцією. В умовах пандемії ми вимушені комбінувати, аби знайти баланс та поєднати безпеку (як прозаїчно) та кращий контент. У нас багато талановитих доповідачів, світових гуру з інформаційної безпеки, які бажають виступити на конференції, проте не мають фізичної можливості приїхати чи прилетіти. Але ж онлайн-форматом вас не здивувати, чи не так?

На анонс спікерів чекайте найближчими днями.

Будуть спікери, яких ви побачите зі сцени та поспілкуєтеся з ними.

Наше завдання — підготувати технічну базу для комбінації онлайн та офлайн формату таким чином, щоб ви не відчули дистанції.

Відвідувачі, які не зможуть відвідати конференцію, зможуть взяти участь у NoNameCon онлайн. При цьому безперешкодно спілкуватися з учасниками та спікером.

Воркшопи також будуть, але виключно в онлайн форматі.

Буде просторо, з дотриманням необхідних норм безпеки, температурним скринінгом та іншими необхідними атрибутами сучасності.

З огляду на ситуацію можуть бути внесені зміни. Якщо час знову не зіграє з нами у злий жарт, то ця конференція буде по праву однією з найбільш довгоочікуваних та найнезвичніших.

Маємо надію, що за рік будемо згадувати про пандемію, як про страшний сон.

Слідкуйте за оновленнями та до зустрічі на NoNameCon

Кожен крок NoNameCon у твіттері

Приєднуйтесь до Ukraininan Cybersecurity Community

Share via
Copy link
Powered by Social Snap