Конференц-сезон цього року незвичний. Маркетологи провідних компаній ще й досі не оговтались та шукають способи ефективного застосування бюджету у рамках наявних можливостей.

Що ж, NoNameCon має що запропонувати.

Так, ніщо не замінить реальних зустрічей та офлайн формату конференції.

Але у 2018 та 2019 роках NoNameCon була обмежена у просторі, кількість відвідувачів визначалась квадратними метрами. Відвідати спонсорські стенди, ознайомитися із пропозиціями та вакансіями, взяти участь в активностях та виграти приємні призи від наших партнерів могли лише ті, хто потрапив на конференцію. А це могли зробити далеко не всі.

Цього року у NoNameCon немає обмежень.

Зникли кордони та на NoNameCon виступлять світові експерти з інформаційної безпеки – Bruce Schneier, Jean-Philippe Aumasson, Joe Gray, Tom Van Goethem, Alex “Jay” Balan. Перелік не закінчився, слідкуйте за анонсами 😉 

Зник фізичний простір, отже кількість відвідувачів конференції необмежена.

Основна активність буде онлайн: доповіді, воркшопи, квізи, дебати та навіть розваги. Тому жоден з учасників не омине своєю увагою наших партнерів.

Окрім згадок компаній, що підтримали конференцію, їх логотипи будуть майоріти на віртуальному брендволі у соціальних медіа та паузах відеотрансляції у YouTube.

Як і раніше, NoNameCon з повагою ставиться до вибору контенту нашими відвідувачами, та дотримується стандартів практичної конференції. Тому жодних вендорських виступів в ефірі трансляції не буде.

Але преміум партнери NoNameCon отримають додаткові можливості:

  • Логотип преміум партнера NoNameCon буде у кожній відеотрансляції доповідей протягом двох діб конференції;
  • Рекламна кампанія преміум партнера не закінчиться після конференції, ми із задоволенням та вдячністю будемо згадувати тих, хто нас підтримав у соціальних мережах Facebook, Instagram та Twitter;
  • І найцікавіше —  віртуальний стенд на каналі NoNameCon в YouTube. Що це? Про це ми розповімо вам особисто

Заявки на партнерство з NoNameCon приймаємо до 31 липня 2020 року. 

Share via
Copy link
Powered by Social Snap