До першої практичної онлайн-конференції з кібербезпеки NoNameCon 2020 залишилося 20 днів. Час відповісти на питання, які надходять до нас чи не щодня.

 1. Що буде?
 • Виступи відомих світових фахівців з кібербезпеки – онлайн
 • Воркшопи – онлайн
 • Традиційний хакерський квіз – онлайн
 • Професійні дебати – онлайн
 • Та інші онлайн-розваги 
 1. І усе це онлайн?

Так – онлайн. Але є нюанси, про це нижче.

 1. А хоч якийсь офлайн NoNameCon 2020 буде?

Ні. З огляду на ситуацію, ми не наважились перевіряти ваш імунітет на міцність до COVID-19 та наражати на небезпеку наших доповідачів, відвідувачів та волонтерів. 

 1. Онлайн-конференція NoNameCon 2020 буде безкоштовною?

Кожен може подивитися трансляцію доповідей NoNameCon на YouTube безкоштовно. Власники квитків отримають бейдж та інші перки, про це нижче.

 1. Я придбав квиток. Які умови участі на NoNameCon 2020 для мене?

Ми не можемо залишити нашу найлояльнішу аудиторію без особливої уваги. Усі відвідувачі – власники квитків – мають такі привілеї:

 • Перш за все, ви отримаєте NoNameBadge. Ми доставимо його вам поштою в найближчі тижні. Для цього ми спитаємо у вас про адресу доставки, слідкуйте за папкою СПАМ.
 • Далі, на відміну від перегляду онлайн-трансляції, ви матимете змогу спілкуватися з доповідачами та іншими відвідувачами у Zoom.
 • Наступне, всі відвідувачі отримають сертифікат на 500 грн на придбання мерчу у нашій новій онлайн-крамниці. Відкриття незабаром, очікуйте на анонс згодом.
 • І нарешті, всі відвідувачі отримають знижку 25% на квиток на наступний NoNameCon.

Сподіваємося, це дозволить нам створити незвичну, а тому унікальну атмосферу на віртуальній конференції NoNameCon 2020. Нехай вона залишить гарну згадку про цей рік, бо щось він нас ними поки що не балує.

 1. Квитків у продажу немає, але я хочу потрапити на NoNameCon 2020 

Від сьогодні ви маєте таку можливість. Квиток включає вищезгаданий перелік привілеїв та лімітовану кількість без перебільшення унікальних NoNameBadge від TechMaker.

 1. Хочу NoNameBadge!

Ми теж. Див. п. 6.

На жаль, ми не зможемо зустрітися офлайн, проте зберемо всіх докупи та проведемо (перший в Україні) онлайн afterparty. Спілкування? Буде! Квести? Будуть! Фоточки? Теж, хоч і незвичайні 🙂

Слідкуйте за новинами та до зустрічі 3 та 4 вересня на віртуальному NoNameCon 2020!


NNC у Facebook – https://www.facebook.com/nonameconorg/

NNC в Instagram – https://www.instagram.com/thenonamecon/

NNC у Twitter – https://twitter.com/NoNameConOrg

NNC у Telegram – https://t.me/nonamecon 

Ukrainian Cybersecurity Discord – https://discord.gg/GpZKzQU

Share via
Copy link