Брюс Шнайер – людина-легенда. На його книжках зростають покоління криптографів та інженерів з безпеки, розроблені ним алгоритми (Threefish, Skein, Yarrow, Solitaire, та ін.) використовуються в інформаційних системах та в художній літературі, його блог читають сотні тисяч людей.

Будь-яка людина, від аматора до найкращого криптографа, може створити алгоритм, який вона сама не може зламати. Це не важко. Важко створити такий алгоритм, який ніхто інший не може зламати, навіть після багатьох років аналізу.

Закон Шнайера

У четвер 3-го вересня о 5 годині за київським часом на вас чекає інтерв’ю з Брюсом Шнайером у прямому ефірі на NoNameCon 2020. Ми поговоримо про криптографію та світ (“Чи має держава розробляти власні шифри?“), про сучасні проблеми галузі (безпека та пандемія) та виклики майбутнього (квантові комп’ютери та постквантовий світ).

Інтерв’ю проведе Руслан Кіянчук – криптограф, інженер з безпеки, співавтор No Name Podcast та доповідач на NoNameCon.

Руслан та команда організаторів зараз активно працюють над питаннями до Брюса, і ми хочемо почути ваші думки. Що би ви запитали у Брюса Шнайера? Залиште питання у коментарях, або напишіть його приватно Ruslan Kiyanchuk та Anastasiia Vixentael, і ми спробуємо поставити його під час інтерв’ю.

%d bloggers like this: