Ми разом проробили колосальну роботу зі збору контактних даних, сортування, упаковки, реєстрації та відправки ваших посилочок. Всередині ви зустрінете NoNameBadge та інші маленькі сюрпризи.

Всередині ви НЕ зустрінете копію українського перекладу книжки SANDWORM, бо її друк знову відкладено. Ми не могли змусити вас чекати на бейджі ще місяць, тому книжка приїде пізніше. Коли і за яких умов – саме по собі сюрприз, тому поки це все.

Якщо ви ще не отримали свій бейдж, то одне із трьох:

  1. Ви не заповнили форму, яку ми надіслали вам раніше. 
  2. Ви заповнили форму з помилками: неіснуючий номер відділення НП, неправильний номер телефону, більше одного заповнення форми, та беззаперечний лідер – email, відмінний від того, з яким ви реєструвалися.
  3. Ми десь провтичили shrugz. Хтось отримав менше бейджів, ніж замовляв; комусь прийшов розширений бейдж замість стандартного або навпаки; в когось футболка на чверть розміру більша…

На жаль, в цих умовах помилок не уникнути з обох боків, тому запасаємося терпінням та виправімо їх разом. Щодо усіх незручностей та помилок, пишіть на адресу: [email protected]. Гуртом все здолаємо.

%d bloggers like this: