Доповіді

Основна сцена NoNameCon присвячена доповідям з кібербезпеки на різні професійні теми. Ми групуємо доповіді, ґрунтуючись на їхньому відношенні до червоного (напад, перший день) або синього (захист, другий день) напрямків кібербезпеки, тому ви можете насолоджуватися ними, не пропускаючи семінарів.

Семінари

В зоні семінарів проводиться серія глибоких практичних занурень та практичних сесій тривалістю до трьох годин кожен. Семінари згруповані у синій (захист, перший день) та червоний (напад, другий день) треки, тому ви можете провести свої тренувальні заняття, не втрачаючи жодної доповіді, яку хочете відвідати.

Hacker Quiz

NoNameCon має традицію проводити інтелектуальне змагання у стилі паб-вікторини та видання 2020 року не стане винятком! Об’єднайтеся зі своїми друзями та колегами та приєднайтесь до нас у головній залі наприкінці першого дня конференції.

Хакерські віладжі

Тут ви можете перевірити свої навички нападу, оновити ваш конференц-бейдж за допомогою класних розширень, позмагатися з іншими претендентами за приголомшливі нагороди та зайнятися цілою низкою інших заходів з кібербезпеки.

Дебати

Ще одна особливість NoNameCon – це професійні дебати відомих практиків кібербезпеки. Провокаційні, захоплюючі та кумедні дискусії, які ви не хочете пропустити!

Відео трансляція

Ми транслюємо та публікуємо всі наші доповіді на YouTube. Однак важко було б транслювати вечірку, фантастичний дух професійної спільноти та чарівну київську весну. Не пропустіть!

Партнери NoNameCon 2020

Преміум-партнери

More Info

Berezha Security – консалтингова фірма, що спеціалізується на безпеці програмного забезпечення, тестуванні на проникнення та обізнаності з кібербезпеки. З часів заснування 5 років тому, Бережа здійснила понад 120 проектів для понад 60 клієнтів у всьому світі. Застосовуючи наші експертні знання, ми допомагаємо нашим клієнтам будувати спосіб мислення щодо ризиків та включати принципи безпеки у всі аспекти свого життя.

Станьте захищеними. Будьте в безпеці. Почніть зараз.

https://berezhasecurity.com/

More Info

Improvement Service LLC – одна з провідних команд з тестування на проникнення корпоративних ІТ-інфраструктур в Україні. Ключова спеціалізація – тестування зовнішнього периметра корпоративної мережі, внутрішньої інфраструктури і бездротових мереж.

Успішна реалізація більш 70 проектів і позитивні відгуки клієнтів (наприклад Carlsberg, Bukovel, Zeppelin, VEON, УкрТрансГаз, Укргідроенерго та ін.) засвідчують високий рівень компетенції команди пентестерів.

Крім того, фахівці Improvement Service сертифіковані як за програмами різних виробників інфраструктурних рішень і засобів забезпечення інформаційної безпеки, так і за спеціалізованими програмами з тестування, в т.ч., Certified Ethical Hacker (CEH), Offensive Security Certified Professional (OSCP), Certified Information Security Manager (CISM).

https://pentest.com.ua 

 

Партнери

More Info

Linkos Group — IT-розробник найпопулярнішої в Україні програми M.E.Doc, призначеної для обміну електронними юридично значущими документами та своєчасної подачі звітності для усіх в усі контролюючі органи. 

M.E.Doc використовують бухгалтери понад 80% підприємств. Функціональні можливості програми постійно оновлюється та поповнюється новими рішеннями, відповідно до законодавчих нововведень.

https://www.linkos.ua

NoNameCon 2020 підтримують

More Info

OWASP Kyiv is a chapter of the Open Web Application Security Project, an international organization dedicated to improving software security.

https://owasp.kyiv.ua/

More Info

Cyber-shmyber. Ukrainian information security podcast.

https://nonamepodcast.podbean.com

More Info

Cossack Labs builds security tools that help companies prevent sensitive data leakage and comply with data security regulations. We provide complete sensitive data lifecycle protection in a convenient form factor. Our tools care of encryption, key management, access control, intrusion detection, accountable logging under the hood, enabling our customers to focus on doing their own business, building their products with confidence that data security has been taken care of.

https://www.cossacklabs.com

Зареєструйтесь зараз!

Ваш вміст йде сюди. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Зверніться до нас, щоб дізнатися більше!

Share via
Copy link
Powered by Social Snap